Czyszczenie tapicerki meblowej i samochodowej u klienta

Cennik – Kontakt tel. + 48 792 476 052

pranie tapicerki samochodowej szczecinBałagan, brud i plamy to codzienność w naszych mieszkaniach. I wcale nie świadczy to o naszym bałaganiarstwie. Jest to raczej dowód na to, że jesteśmy coraz bardziej zabiegani, czas pochłania nam kariera zawodowa i mnóstwo zajęć, a na proste czynności nie wystarcza nam czasu. Ładne obrazki z pięknymi mieszkaniami to niestety domena internetu, kolorowych pism i telewizji – coraz bardziej odbiegają one od rzeczywistości.

Ale można sobie z tym poradzić. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą, która świadczy usługi z zakresu utrzymania czystości, prania wykładzin i obić, czyszczenia tapicerki meblowej i samochodowej. Oferujemy wysoką jakość i dogodne warunki dostosowane do potrzeb klienta.

Co oferujemy:

– Pranie tapicerki w samochodzie pod domem klienta
– Czyszczenie wykładzin w biurze lub domu klienta
– Mycie kanap foteli narożników w mieszkaniu klienta
– Odplamianie wykładzin,  dywanów z dojazdem do klienta
– Sprzątanie biur mieszkań domów sklepów hal
– Odkurzanie pomieszczeń i mycie okien niskie ceny
– Porządkowanie po remontach przeprowadzkach
– Dokładne mycie wnętrza samochodu tanio
– Sprzątanie – czyszczenie samochodów w środku
– Odkurzanie wewnątrz auta najtaniej

pranie wypoczynków szczecinRejon naszego działania to między innymi – Szczecin Przecław Bezrzecze Lubieszyn Mierzyn Wołczkowo Warszewo Dołuje Dobra Szczecińska Kościno Stobno Gumieńce Prawobrzeże Podjuchy Dąbie Zdroje Golęcin Police.

Posiadamy sprzęt najnowszej generacji firmy Karcher, który przystosowany jest do pracy w każdych warunkach. Oferujemy także pranie antyalergiczne i specjalne czyszczenie pomieszczeń dla alergików. Pracujemy także w weekendy, soboty, niedziele, święta oraz inne dni wolne od pracy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!